09120138760 ساعات تماس: 10 صبح تا 6 عصر
info@theloungelc.com

درباره ما

معرفی «دلانژ»

زبان انگلیسی با همه‌ی اهمیت و نقشش در میزان موفقیت یک فرد و اثرات کلی و استراتژیکش در زندگی حرفه‌ای و دیگر موقعیت‌ها، یک مهارت است. مهارتی که به حکم ظرفیت و توان محدود ذهن در به‌خاطرسپاری جنبه‌های مختلف آن در مسیری طولانی کسب می‌‌گردد.

همانطور که می‌دانید فراگرفتن هر مهارتی نیازمند تمرین و ممارست است و گام برداشتن در مسیری نادرست می‌تواند هدف نه چندان دشوار فراگیری زبان انگلیسی را تبدیل به مسئله‌ای بغرنج و خسته‌کننده و گاهی ناممکن کند.

 

از آنجا که شرایط کلی آموزش زبان انگلیسی در ایران، تا به حال نتایج نامتوازنی را به بار آورده، «دلانژ» برنامه‌ی منحصر به فردی را برای تک‌تک زبان‌آموزانش تدارک دیده است؛ که این برنامه بر اساس اصول روانشناختی آموزش زبان و متناسب با روند آموزشی شما تدوین می‌شود.

«دلانژ» این روند را برای شبیه‌سازی روشمندی مطلوب آموزشی بین زبان‌آموزان، با سطوح متفاوت، ضروری می‌داند و شما را برای رسیدن به مهارت‌های چهارگانه‌ی یکدست، در زمانی کوتاه و به شکلی موثر و متفاوت از آنچه تاکنون تجربه کرده‌اید، همراهی می‌کند

«دلانژ» در پنج دسته‌بندی مجزا، که هر کدام شامل زیردسته‌های خاصی هستند، خدمات آموزشی‌اش را به زبان‌آموزانش ارائه می‌دهد:

۱) IELTS

۲) Easy English

۳) Tourism

۴) Business English

۵) FCE, CAE & CPE

کلاس‌ها در «دلانژ» به هر دو صورت خصوصی و نیمه‌خصوصی برگزار می‌شود و مکان آن متناسب با درخواست زبان‌آموز، در محل مورد نظر زبان‌آموز یا به شکل آنلاین، معین می‌شود.

مرکز «دلانژ» روش متفاوت آموزشی بر پایه‌ی سیلابس Macro را در دستور کار خود قرار داده است تا ویژگی کوتاه‌ بودن زمان و موثر بودن آموزش را در پی داشته باشد. این سیلابس به کلی متفاوت از سیلابس Micro است که در دیگر مراکز آموزش زبان انگلیسی اعمال می‌شود و در نتیجه بر اساس سیلابس Micro، زبان‌آموز چاره‌ای جز صرف زمان طولانی برای فراگیری زبان انگلیسی نخواهد داشت.

همچنین جزئیات روشمندی سیلابس Macro در جلسات مشاوره‌ی آموزشی توسط کارشناسان مرکز به تفصیل شرح داده می‌شود.

 

با «دلانژ» یاد بگیر، با دنیا حرف بزن.

 

دوره های حضوری دوره های آنلاین