021-88491488 ساعات تماس: 9 صبح تا 6 عصر
info@theloungelc.com

دوره انگلیسی بازرگانی BUSINESS ENGLISH

۱۷ شهریور ۱۳۹۶

دوره انگلیسی بازرگانی Business English

معرفی انگلیسی بازرگانی

 

BE01
زبان انگلیسی کار و تجارت یا زبان انگلیسی بازرگانی نوعی از زبان انگلیسیه که علاوه بر زبان روزمره به نحوی خاص‌تر به کار و تجارت بین‌الملل می‌پردازه. زبان انگلیسی کار و تجارت بخشی از “انگلیسی برای اهداف خاص (ESP)” هست و می‌شه از اون به عنوان یک مهارت تخصصی در در حوزه‌ی یادگیری و آموزش زبان انگلیسی نام برد؛ به‌طور مثال سازمان معلمین IATEFL یک گروه تخصصی ویژه برای این امر به نام BESIG دارد. خیلی از افرادی که انگلیسی صحبت می‌کنند این زبان رو تنها با هدف انجام بیزینس و یا کار با کشورهای انگلیسی زبان، یا هر کمپانی که به ناچار باید از انگلیسی استفاده کند یاد می‌گیرند.

 

BE06

 

بیشتر ارتباطاتی که به زبان انگلیسی در حلقه‌های بیزینس در سراسر دنیا صورت می‌گیره بین انگلیسی‌زبان‌های غیر بومیه (کسانی که اهل بریتانیا نیستند اما به زبان انگلیسی مسلط هستند). در اینچنین مواردی موضوع، تمرین ارتباطات مؤثر و کارآمده. قوانین سختگیرانه‌ی گرامر در این نمونه‌ها بعضاً نادیده گرفته می‌شن؛ برای مثال، تنها هدف یک مذاکره‌کننده‌ی مضطرب اینه که هر چه سریعتر به یک توافق دست پیدا کنه.

 

BE05
انگلیسی کار و تجارت برای افراد مختلف معانی مختلفی داره. برای بعضیا تمرکز روی واژگان و موضوعات مورد استفاده در دنیای کسب و کار، تجارت‌های مالی، اقتصاد و روابط بین‌المللیه؛ و برای بعضی‌های دیگه مهارت‌های ارتباطی مورد استفاده در محل کاره که بر زبان و مهارت‌های مورد نیاز برای ارتباطات ساده کاری-تجاری مانند سخنرانی‌ها، مذاکرات، جلسات، گپ‌های کوتاه، معاشرت، مکاتبات، گزارش‌نویسی و رویکردهای سیستماتیک تمرکز داره.
انگلیسی کار و تجارت واریاسیونی از انگلیسی بین‌الملله که می‌تونه در کالج و یا دانشگاه مورد مطالعه قرار بگیره. موسسه‌های مختلفی در سرتاسر دنیا کورس‌ها و دوره‌های متعددی از Business English یا همان انگلیسی کار و تجارت رو ارائه می‌دن.

Successful business woman standing with her staff in background at modern bright office

Successful business woman standing with her staff in background at modern bright office

 

دوره انگلیسی بازرگانی در دلانژ Business English

تسلط به زبان انگلیسی همیشه یکی از دغدغه‌های اصلی افرادی بوده که باید از زبان انگلیسی در مکاتبات کاری داخلی و بین‌المللی‌شون استفاده کنن و با توجه به زمان کمی که این افراد به خاطر مشغله‌های شغلی‌شون دارن، فرصت کمی رو می‌تونن به یادگیری زبان اختصاص بدن و همیشه موقع استفاده از زبان انگلیسی، چه در صحبت کردن و چه در نوشتن، با مشکل مواجه می‌شن.

ویژگی این دوره اینه که علاوه بر امکانِ داشتنِ کلاس حضوری، کلاس‌ها به صورت آنلاین از طریق نرم‌افزار Zoom هم برگزار می‌شن و در صورتی که وقت کلاس حضوری رو ندارین می‌تونین از منزل و یا محل کارتون در کلاس‌های آنلاین شرکت کنین. مدیران ارشد و میانی، افردی که در حوزه‌ی بازرگانی و واردات و صادرات فعالیت می‌کنن مخاطب این دوره هستن.

دانش نسبی زبان شرط ورود به این دوره هست و در صورتی که قبلاً کلاس زبان شرکت نکرده باشین و یا سطح‌تون مناسب دوره نباشه، قبل از این ورود به این دوره پیشنهاد می‌کنیم دوره Easy English رو بگذرونین.

 

BE02

 

پیش ثبت نام

1 پاسخ

ارسال پاسخ