09120138760 ساعات تماس: 10 صبح تا 6 عصر
info@theloungelc.com

مرکز آموزش زبان دلانژ

11 سپتامبر 2017

دوره‌ Easy Speaking‌

شما به احتمال زیاد تا الان خیلی با زبان‌ انگلیسی دست‌و‌پنجه نرم کردین، کلاس‌های ترمیک و بلندمدت رو گذروندین، کتاب‌های لغت و گرامر زیادی رو مطالعه کردین، توی دبیرستان یا دانشگاه چند واحد زبان پاس کردین، ولی هنوز موقع برقراری ارتباط به زبان انگلیسی دچار مشکل می‌شین. تمامی سعی و هدف ما در طول این دوره اینه که شما بتونین زبان انگلیسی رو راحت و در مدت زمان کوتاهی با استفاده از روش دلانژ یعنی روش «ماکرو» یاد بگیرین.

 

EE03
بعد از پایان این دوره شما می‌تونین در سفر و محیط‌های کاری و یا هر جای دیگه‌ای که انگلیسی لازم باشه انگلیسی صحبت کنین. البته به شرط اینکه همه‌ی تکالیف که عمدتاً تکالیف صوتی هستند رو کامل و با دقت و مستمر انجام بدین و همیشه حرف برای گفتن در مورد موضوع‌های مختلف داشته باشین. شما اگه بتونین فارسی رو خوب حرف بزنین و حرفی برای گقتن به زبون خودمون داشته باشین، ما بهتون یاد میدیم انگلیسیش رو چه جوری بگین. با روش ما راه چند ساله‌ای که باید با آموزشگاه‌ها و کتاب‌های سنگین طی کنین رو در عرض مدت کوتاهی می‌گذرونین.

 

Cute teenage girls with headphones and books smiling at camera

 

اینکه مدت زمان دقیق رو از قبل مشخص کنیم عملاً غیرممکنه. چون که یادگیری زبان یه رونده و نه یک پروژه‌ی محدود با تاریخ شروع و پایان مشخص.

 

یادگیری و میزان هوش زبانی برای هر فردی متفاوته . راهی که یه نفر در طول ۶ ماه طی می‌کنه شما ممکنه ۳ ماهه و یا شاید ۹ ماهه بگذرونین. همه چیز به قدرت یادگیری و مدت زمانی که به مطالعه‌ی زبان خارج از کلاس‌های دلانژ اختصاص می‌دین بستگی داره. با این همه، تجربه‌ای که ما با روش‌مون و زبان‌آموزان‌مون تا به حال داشتیم ثابت کرده که می‌شه زبان رو در مدت زمان کوتاهی یاد گرفت.

اگه می‌خواین بیشتر در مورد کلاس‌ها بدونین و یا وقت مشاوره‌ی رایگان رزرو کنین، با دلانژ تماس بگیرین.

 

Workgroup meeting in a natural work environment.

 

پیش ثبت نام

ارسال پاسخ