021-88491488 ساعات تماس: 9 صبح تا 6 عصر
info@theloungelc.com

مرکز آموزش زبان دلانژ

۱۶ مهر ۱۳۹۷

دوره ۴ نفره

فهمیدن آنچه شنیده میشه، دقت در کلام و روانی اون در مهیاترین شکل خودش در جمع اتفاق میفته. هرچند که مرکز زبان دلانژ با تجهیز خودش به متدلوژی کاربردی و نوین ماکرو پس از چندین سال پژوهش راهکاری ویژه و زودبازده برای بهبود سریع مهارتهای لیسنینگ و اسپیکینگ ارائه میده، اما هنوز جذابیت کلاسهای حضوری رو در محیط گرم و دوستانه و لانژ گونه خودش رد نمیکنه.

از اینرو در برنامه فعلی خودش برای محسوس‌تر شدن نوع آموزش بر اساس متدلوژی ماکرو برنامه مدونی برای کلاسهای نیمه گروهی ترتیب داده که چند ویژگی منحصربفرد داره.

ظرفیت کلاسها حداقل پنج نفر و حداکثر هشت نفر هست. یک دوره شش ماهه برای این بسته آموزشی طراحی شده و ظرف شش ماه شما از سطح مبتدی به سطح اینترمدیت میرسین.

سطح بندی ها بر اساس منطق و ماژول های موسسه اروپایی CEFR هست که استاندارد آموزشی شناخته شده ای در تمامی کشورها تعریف و اجرا کرده.

بخش هفتاد درصدی از فعالیتهای کلاسیتون و خارج کلاسی و همینطور تکالیفتون به مهارتهای شنیداری و گفتاری تدریس و خواسته میشه. یعنی شما هر جلسه تعدادی فایلهای صوتی بعنوان تکالیفتون خواهید داشت که توسط مدرستون در ماژول های شش گانه مشخص شده ای که در هر آزمون بین المللی بهشون نمره داده میشه، فیدبک مداوم خواهید گرفت. هر جلسه داخل کلاس تعدادی از این پادکستها یا تکالیف صوتیتون آنالیز میشه و کلاسها نمونه ای واقعی از یک کارگاه عملی هستن تا یک کلاس صرف.

پس از گذروندن هر مبحث در مصاحبه های دوره ای مرکز شرکت خواهید کرد.

پس از اتمام دوره میتونین در صورت نیاز وارد دوره اصلی آزمون آیلتس بشین تا به نمره ای معادل ۷ آیلتس دست پیدا کنین.

کلاسها در چهار سانس در هر روز برگزار میشن و شما طبق اولویت کلاسهای پر شده میتونین در کلاسها ثبت نام و شرکت کنین.

برای راحتی و اطمینان خاطر تون میتونین فرم پیش ثبت نام این دوره رو در لینک زیر پر کنین تا بعنوان رزرو در کلاسها شناخته بشین.

 

پیش بسوی یک جهش هیجان انگیز.

 

پیش ثبت نام

ارسال پاسخ