021-88491488 ساعات تماس: 9 صبح تا 6 عصر
info@theloungelc.com

دوره‌ های تخصصی توریزم Tourism

۱۸ شهریور ۱۳۹۶

دوره‌‌های تخصصی توریزم Tourism

/

یه تورلیدر باید بتونه با همه‌ی مسافرها با سنین مختلف و سلیقه‌های گوناگون ارتباط برقرار کنه. مسلماً اولین شرط برقراری یک ارتباط موثر و کارآمد، داشتن یه زبان مشترکه. کاملاً واضحه که زبان مشترک، هم درک مسائل رو آسون‌تر می‌کنه و هم از بروز مشکلات احتمالی ناشی از سوءتفاهم‌ها تا حدود زیادی جلوگیری می‌کنه. که این مسئله در زبان دوم یا زبان خارجی اهمیت بیشتری پیدا می‌کنه. اون دسته از عزیزانی که تجربه‌ی برگزاری تورهای داخلی و خروجی رو داشتن، به اهمیت این مسئله واقف هستند.

 

TE02

 

با شرکت در این دوره می‌تونین دانش عمومی زبان و هم‌چنین دانش مورد نیاز حوزه‌ی گردشگری‌تون رو به‌شکل قابل‌توجهی ارتقا بدین. این رو به راهنمایان تورهای طبیعت‌گردی و راهنمایان تورهای فرهنگی، کارمندان آژانس‌های مسافرتی، مدیران فنی بند ب و مدیران فنی بند الف، مهمانداران، دانشجویان رشته‌های مرتبط با صنعت گردشگری (جهانگردی، هتلداری، باستان‌شناسی و…) و علاقه‌مندان به حوزه‌ی گردشگری توصیه می‌کنیم.

 

TE03

 

دوره‌ی توریزم با همکاری موسسه‌ی ارسباران برگزار می‌شه. موسسه‌ی ارسباران در طول سال‌های اخیر علاوه بر برگزاری دوره‌های آموزشی متنوع و تخصصی، به عنوان یک سازمان چند عملکردی، برگزارکننده‌ی تورهای داخلی و خارجی در گرایش‌های متفاوت و تخصصی هم بوده و در راستای توسعه‌ی پایدار صنعت گردشگری در ایران گام‌های موثر و خوبی برداشته.

 

کلاس‌ها هم به‌صورت خصوصی در دفتر دلانژ یا محل شما و یا به صورت گروهی و نیمه‌گروهی در موسسه‌ی ارسباران برگزار می‌شه. پیش‌نیاز این دوره اینه که سطح زبانتون در حد قابل‌قبولی باشه و در غیر این صورت باید دوره‌ی Easy English رو قبل از دوره‌های توریزم بگذرونین.

 

اطلاعات بیشتر رو می‌تونید در وب‌سایت دلانژ و یا وب‌سایت موسسه‌ی ارسباران دنبال کنین.

 

TE01

 

پیش ثبت نام

ارسال پاسخ