09120138760 ساعات تماس: 10 صبح تا 6 عصر
info@theloungelc.com

مرکز آموزش زبان دلانژ

1 جولای 2021

IELTS Writing task 1

در بلاگ های قبل راجع به writing task 2 صحبت کردیم و گفتیم که در بخش دوم آزمون Writing ازتون خواسته می‌شه تا در مورد موضوعی یک مقاله‌ی حداقل ۲۵۰ کلمه‌ای بنویسین. موضوعات شامل موضوعاتی هستن که ما معمولاً در سطح آکادمیک باهاشون برخورد می‌کنیم. موضوعاتی مثل تعلیم و تربیت، خانواده، تحصیلات، آب‌وهوا و محیط زیست. در بخش دوم شما معمولاً یا باید نظرتون رو در مورد موضوعی بیان کنین، یا با مساله‌ای موافقت یا مخالفت کنین و یا در مورد معایب و مزایای موضوعی بنویسین. برای این بخش ۴۰ دقیقه به شما فرصت داده می‌شه. یعنی در مجموع شما برای آزمون نوشتاری آیلتس ۶۰ دقیقه زمان دارین.

در این بلاگ میخوایم درباره writing task 1 صحبت کنیم.

بخش اول Writing امتحان آکادمیک ازتون خواسته می‌شه تا اطلاعاتی که در قالب تصویر ( نمودار، جدول، فرآیند،…) بهتون داده شده رو در قالب کلمات بنویسین. در بخش اول نوشتاری چه آکادمیک و چه جنرال حداقل باید ۱۵۰ کلمه بنویسین و باید اینکارو در عرض ۲۰ دقیقه انجام بدین.

 

کلید موفقیت در این بخش خواندن و مطالعه زیاد همراه با نوشتن در مورد موضوعات مختلفه. در کنار اینکه شما برای امتحان خودتون رو با یادگیری گرامر و لغت آماده می‌کنین، یادتون نره در مورد موضوعات مختلف زیاد بخونین و یاد بگیرین و ایده‌های مختلف رو بشناسین. بدون داشتن ایده در مورد موضوعات مختلف رسیدن به نمره‌ی بالا به خصوص ۷ به بالا کار بسیار دشواریه.

ارسال پاسخ