021-88316408 ساعات تماس: 10 صبح تا 6 عصر
info@theloungelc.com

مرکز آموزش زبان دلانژ

۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

OWL؛ ابزاری برای بهبود رایتینگ

امروز و در این پست قصد داریم یکی از مفید‌ترین و جامع‌ترین وب‌سایت‌ها در زمینه‌ی آموزش رایتینگ و تقویت زبان انگلیسی به‌خصوص در حوزه‌ی گرامر رو به‌تون معرفی کنیم.
آزمایشگاه آنلاین نگارش یا بهتره ترجمه‌ش نکنیم و مخفف انگلیسی‌ش یعنی OWL رو بگیم.
این وب‌سایت یکی از کامل‌ترین وب‌سایت‌هاییه که در این مدت باهاش سر و کار داشتیم. OWL تقریباً همه‌ی آنچه نیاز دارین تا در رایتینگ جنرال و رایتینگ آزمون‌هایی مثل آیلتس موفق بشین به‌تون یاد می‌ده. از خوبی‌های این وب‌سایت اینه که علاوه بر آموزش، تمرین‌های بسیار خوبی همراه با جواب‌ها در اختیارتون قرار می‌ده. به تمرین‌ها می‌تونین از قسمت OWL exercises دسترسی پیدا کنین.

با ورود به سایت و کلیک‌کردن روی قسمت General Writing به آموزش‌های زیر دسترسی پیدا می‌کنین‌:

۱. فرآیند نوشتن
اولین بخش از آموزش‌های رایتینگ عمومی. در این بخش با فرآیند نوشتن آشنا می‌شین و یاد می‌گیرین برای نوشتن یه مطلب خوب چه فرآیندی رو باید طی کنین.
۲. رایتینگ آکادمیک
این قسمت به‌تون کمک می‌کنه تا با رایتینگ آکادمیک و انواع رایتینگ که ممکنه در طول تحصیلات آکادمیک‌تون رو‌به‌رو بشین آشنا بشین.
۳. آموزش نوشتن اعداد، اسپلینگ، ساختار جمله و سبک جمله
۴. گرامر
این قسمت به‌تون کمک کنه تا اشتباهات گرامری‌ای که در رایتینگ دارین رو برطرف کنین. آموزش‌های این قسمت شامل موارد زیر هستند:
• اسامی قابل شمارش و غیر قابل شمارش
• ‎آرتیکل‌ها
• ‎حروف اضافه
• ‎تطابق فعل و فاعل

۵. نقطه‌گذاری یا Punctuation
۶. نوشتن نامه‌های شخصی

موارد بسیار زیاد دیگه‌ای هم هستن که لازمه چند دقیقه وقت بذارین و خودتون با قسمت‌های مختلف سایت آشنا بشین. استفاده از این وب‌سایت رو به همه‌ی افرادی که قصد شرکت در آزمون آیلتس یا آزمون تافل دارند و یا افرادی که این آزمون‌ها رو دادن و در آستانه‌ی ورود به دانشگاه در مقاطع ارشد و دکتری هستند.

ارسال پاسخ